Oferta - produkty z korka

Korex International jest dystrybutorem korka oraz największym sklepem oferującym produkty z tego surowca w tej części kraju. Przedstawiamy naszą ofertę.Tablice korkowe – dostępne w różnych rozmiarach, w formie tablicy montowanej na ścianę w ramie, polecamy Państwu także tapety samoprzylepne, które mogą pełnić takie same funkcje jak tablica korkowa. Staje się tym samym praktycznym elementem wyposażenia wnętrz.

 

Korek ekspandowany – doskonała izolacja termiczna i akustyczna ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków, podłóg oraz sufitów, stosowany także pod wylewki betonowe, proponujemy grubość od 10 do 320 mm.

 

Podkładki korkowe – podkładki pod gorące naczynia, zdobione lub w naturalnej formie, sprzedawane pojedynczo lub w pakietach.

 

Korek w rolce – oferujemy rolki korkowe służące jako podkład pod panele, łatwe w montażu i lekkie, znajdują zastosowanie pod niemal każdy rodzaj podłóg, z kolei do miejsc łączenia polecamy listwę dylatacyjną, którą można zakupić razem z korkiem w rolce.Czas realizacji zamówień zamyka się nawet w 24 h. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy większych zakupach mamy dla Państwa rabaty.

For offer the best service, this site uses cookies.
Continuing browsing you agree to their use according to Cookie Policy.